Samsung Servis Koşullarının Mantığı.

Halil E. |

Telefonumu bir arkadaşımdan aldım. Garantisi henüz dolmamıştı. Cihaz ekranı kırıldığı için daha önce servise gitmiş ve ücreti ile tamir olmuştu. Cihazımı Şişlide yetkili servise götürdüm, sağ olsunlar yardımcı olmaya çalıştılar. Yalnız cihaz tamir olmadı neden mi? Cihazımın imei numarası ve seri numarası vardı. Fakat pilin altında seri numarasını yazan kağıt ekran değişiminde yerine yapıştırılmamıştı ve barkodlu kağıt olmadığı için cihazın girişi mümkün ama çıkışı barkodlu okunan cihazdan geçeceği için çıkışı mümkün olamayacakmış. Yani cihazın girişi mümkün ama çıkışı mümkün olmadığı için tamir olamadı. Bunu anlamak mümkün değil.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  15:43

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Haziran
  23:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi