Samsung Servis İlgisizliği!

İrem Ü. |

Dün ürün değişimi hakkında bir şikayet yazmıştım ve Samsung genel merkezi tarafından arandım. Konunun onlara iletilmediği ve neden şikayet yazdığım hakkında anlam veremediklerini söylediler. Servis kurulum sırasında sadece kara lekenin fotoğrafını çekmişti başka herhangi bir fotoğraf çekmemişti.

Bugün yine servis aradı ve bazı fotoğrafların eksik olduğunu söyledi ve benden o fotoğrafları istediler. Bende bugün onları yolladım. Bana şu anda 7-10 gün arasında çözüleceğini söylüyorlar. 19.05.2015 tarihinde geldi 20.05.2015 tarihinde TV kurulumu yapıldı ve tutanak tutuldu ürün değişimi ile ilgili. 3-4 gün içerisinde çözüleceğini söylediler bugünde 10 günden bahsediyorlar. Benim hala TV'im yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  12:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr