Samsung Servis İlgilenmiyor

Sibel M. |

27.10.2013'de anneme hediye olarak cep telefonu aldım Evshop'tan. Telefonum Samsung marka gt-s5610k aldım ama kullanılmadı 15 gün falan güzeldi. Hiçbir problemi olmadı, sonra birden bire telefon kapandı. Biraz bekledik, şarja taktık 5 saat sonra açıldı ama şarj olmuyor falan deyip yeniden kapandı, kapanış o kapanış bir daha açılmadı. Bende 14/02/2014 tarihinde Rebel Teknik servise götürdüm anlattım olayları. Beyefendi baktı telefonun şarjının tamamen bittiğini cihazın şoklanması gerektiğini söyleyip yaptı ama olmadı.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  15:36

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Sibel M.
  11 Mart
  09:05

  sizden en kısa zamanda bilgi ve işlem bekliyorum.mağdur durumda kaldık.

 • 10 Mart
  21:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.