Samsung Servis İlgilenmiyor!

Dilek T. |

Samsung servise gönderilen cihazım yaklaşık 1 hafta sonra geri geldi yapılmış diye yazılım atılıp gönderilmiş kapanıp açılıyor diye kendi kendine cihazı alım hala kapanıp açılıyor. Tekrar servise gönderilmiş hiçbir şey yapılmadan geri gelmiştir. Hem paramızı verip hem peşinizden koşturuyoruz her servise gönderdiğimde 1 hafta cihazsız kalıyorum hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek T.
  23 Ocak
  10:00

  müşterilerinizin sorunları sanki başkalarının sorunları gibi davranıyorsunuz kendiiçinde servisten haberiniz bile yok önceiçinizdeki kopuklukları giderin saçma sapan dönüşler yapmayınçözüm üretin çözüm...

 • 21 Ocak
  18:29

  2241258 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Ocak
  23:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.