Samsung Servis İlgilenmiyor!

Erdal K. |

Yaklaşık 8 ay önce kendime Samsung marka dokunmatik cep telefonu aldım. Bir ay önce kapama tuşu zor çalışıyordu servise gönderdim telefonda sıvı teması var diyerek ürünümü garantiye sokmadılar ve tamirat içinde telefonunun sıfır fiyatı kadar ücret talep ettiler. Ben kendim bir elektronikçi olarak bu tür ürünlerde sıvı teması olsa ürün tamamen çöker korozyon olduğundan bahsediyorlar ama tamamen yanlış ve umursamamazlıktan başka birşey değil.

Genelde bu tür ürünlerin yan izalasyonu iyi olmadığından sıvı teması olmasa bile zamanla soğuk sıcak ortamlarda telefon buharlandığından içinde korozyon olabiliyor bu kendi ürünlerinin problemi ama garantiye sokmamak için belkide bilinçli yapılıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal K.
  10 Ocak
  10:56

  Bugün akşama kadar zamanınız var çalışan telefonumu servisnize gönderdim telefonumu çalışmayan olarak tarafıma göndermişler bu yani bozup göndermişler bugün bu iş çözülmezse yarın sizi mahkemeye verecem

 • 31 Aralık
  14:00

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Aralık
  22:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.