Samsung Servis İlgilenmiyor!

Bahattin T. |

Cuma günü Samsung çağrı merkezini arayıp 4137933444 nolu iş emri ile servis kaydı oluşturdum. Bozulan Samsung Lcd TV için. Daha sonra servisin bana ulaşıp randevu vereceğini söylediler. Ancak arayan olmayınca servisi aradım ve kendilerine ulaşan olmadığını söylediler. Daha sonra 24.08.2013 tarihine saat 14:00 ile 19:00 arasında randevu verdiler ve saat 17'den sonra defalarca aramama rağmen az sonra geliyoruz cevabıyla geçiştirildim. Sonuç olarak Samsung marka bir cihaz almakla çok yanlışlık yaptığımı anladım. Demek ki bu firma müşterilerini sadece ürünü satana kadar önemsiyor ve maalesef satış sonrası yeterli hizmet vermiyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ağustos
  10:08

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Ağustos
  18:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi