06 Mayıs 2013

Samsung Servis Hizmeti Sıfır!

Distribütör garantili Samsung cep telefonumu donma ve resetlenme şikayetiyle servise veriyorum. Yaklaşık 7 gün sonra durumunu öğrenmek için arıyorum. Son derece ilgili (!) ve bilgili (!) bir bayan bana şu bilgiyi veriyor: "Ürünün tamiri sürüyor, bitince biz size mesaj atacağız zaten. " Şu an üründe hangi işlemin yapılmakta olduğunu öğrenmek için bir kaç soru daha soruyorum.

Bin bir mantıksız gerekçeyle bilgi vermemek için direnen bayan istemeyerek teknisyenden bilgi alıp bana iletiyor. Kendisine teşekkür edip telefonu kapatmaya niyetleniyorum ama ne mümkün! Nazik (!) bayan daha ben teşekkürümü edemeden telefonu yüzüme kapatıyor! Bir daha Samsung mu? Asla! O kadar da büyük konuşuyorum.

Mustafa 36 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 27 Haziran 2013

    Biz nasılsa ürünlerimizi satarız havasındalar. Ancak yeni müşteriler kazanmak kadar ve belki daha da önemlisi mevcut müşterilerinizi sadık müşteriler haline getirebilmenizdir. Ve bu kafayla bu arkadaşların bunu başarması mümkün görünmüyor..

  • Samsung Mobile Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön