Samsung Servis Hizmeti Kötü!

Mehmet G. |

04.07.1014 tarihinde açılmayan ve açıldığında kapanan cihazımı Samsung Bursa servisi Ebru Elektroniğe bıraktım ve 07.07.2014 tarihinde de batarya değişimi yapıldı arıza giderildi olarak teslim aldım cihazımı kontrol ettim cihazım açılıyor fakat bir süre sonra yada cebime koyduğumda kapanma arızası yapıyor ve ekran görüntüsünün gittiğini tespit ettim.

Cihazımı ertesi gün yani 08.07.2014'te tekrar servise bırakmak istedim fakat servise dahi alamadan 2 dk. da kontrol edip cihazın ekranında darbe var ve 650 tl. ücret yapabiliriz dediler. Ben bu kadar ilginç bir servis hizmeti yaşamadım cihaz tamir olmuyor gittiğindeki arızalardan daha fazla arızayla geri geliyor. Bana bir çözüm lütfen.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet G.
  24 Ocak
  16:35

  bu işlem çözüme kavuşmamıştır. Samsung bu işi çözememiştir.

 • Mehmet G.
  21 Temmuz
  13:58

  BEN DEMİŞTİM DEMEYİ SEVMEM AMA DEDİĞİM GİBİ SİZİN POLİTİKANIZDA ÇÖZÜM DENEN O MÜTHİŞ KELİME YOK.
  ANLATAMADIM AMA TEKRARDAN AÇIKLAMAYACAĞIM.
  BU CİHAZ SİZİN SERVİSE GİDİYOR GARANTİ DAHİLİNDE İŞLEM YAPIYORSUNUZ .AMA SORUN DÜZELMİYOR ARADAN 24 SAAT DAHİ GEÇMEDEN TEKRAR SERVİSİNİZE VERİYORUM BU SEFERDE KULLANICI HATASI GARANTİ HARİCİ DİYORSUNUZ MADEM BÖYLE BİR DURUM VARDI NEDEN SERVİSİNİZDE GARANTİLİ İŞLEM YAPTINIZ.SİZ SORUMLULUKLARINIZI BİLMEYEN VE YERİNE GETİRMEYEN BİR FİRMASINIZ BÖYLE İŞ OLUR MU BİR GÜN ÖNCE CİHAZ GARANTİLİ ERTESİ GÜN KULLANICI HATASI MANTIĞINIZ ALIYOR MU BU İŞİ ALLAH AŞKINI BUNU BANA ANLATIN.
  SERVİSLERİNİZ BAŞKA FİRMALAR OLDUĞU İÇİN BUNLARDA SORUMLULUK ALMAKTAN KAÇINIYOR SADECE SAMSUNG BİZE DEĞİŞTİR DERSE DEĞİŞTİREBİLİRİZ DİYORLAR.
  SÖZDE KOSKACA BİR FİRMA OLAN SAMSUNG OLARAK BU İŞİ ÇÖZEBİLECEĞİNİZ HALA UMUYOR VE ÜMİT EDİYORUM .
  BENİ UĞRAŞTIRMAYIN YASAL YOLLARLA RİCA EDİYORUM.

 • 14 Temmuz
  16:05

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Mehmet G.
  12 Temmuz
  13:58

  BENİM CİHAZIMI BOZDUĞUNUZ GİBİ YAPMAK ZORUNDASINIZ VE HAKKIMI KANUNİ TÜM YOLLARLA DA ARAYACAĞIM BU İŞİN SONU ORAYA GİDECEK SİZ ÇÖZÜM SUNMAKTAN BAŞKA HER ŞEYİ YAPIYORSUNUZ.

 • 10 Temmuz
  19:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi