Samsung Servis Hizmet Kusuru.

Serkan C. |

Birkaç sorunu olan bilgisayarım garanti servisinden geldikten sonra daha da ağırlaştı ve arızalar da çok daha fazlalaştı. Böyle yetersizlik olamaz. Samsung müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde fazlasıyla geriliyorum. Format atma ve lütfen sorununuzu daha açık bir şekilde ifade edebilirseniz size yardımcı olalım demek dışında yaptıkları hiçbir şey yok. Formatı da maalesef doğru düzgün atamamışlar.

Teknik elemanlara bu konuda yardımcı olabilirim. Format nasıl atılır diye beni arayıp sormaları yeterlidir. Bunun dışında lütfen arayıp benim kıymetli zamanımı boşa tüketmeyin. Öncelikli tercihimin Samsung olmayacağını kesinlikle belirtiyorum.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  15:35

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Mart
  16:29

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr