Samsung Servis Hizmet Kusuru.

Zafer Özgür A. |

Adana Adaser Samsung servisine tabletimi götürdüm. Müşteri temsilcine krom aksam üzerinde dökülmeler meydana geldiğini söylediğim. 2 masa yanda oturan müşteri temsilcisi oradan gelip tableti eline alıp ışığa tutarak kullanıcı hatası olduğunu söyledi.

Teknik personel olmayan bu kişi bu kanıya 5 sn'de karar verdi. Bende 4447711'i arayarak konu hakkında bilgi verdim. Kişi hakkında şikayette bulundum. Fakat sorunumu çözmeyip benden 650 TL talep ettiler. Ürünü oradan alıp elektronikçiler odasının atadığı bilir kişiye noter huzurunda incelettim. Kullanıcı hatası olmadığını ispatladım. Kullandığım her ürün Samsung'dur evdeki buzdolabıma kadar. İlk kez servise gittim ve hüsran yaşadım. Firma mağduriyetimi çözmedi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  14:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Mayıs
  00:36

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi