Eray Ç. Teşekkür Mesajı

problemim genel hatlarıyla halledildi teşekkürler

Samsung Servis Hizmet Kusuru

Eray Ç. |

Smasung S3 mini model telefona sahibim ancak bir aydır pil seviyesinin %50'lerden bir anda %0'a düşmesi ile ekrandaki mesajlar ikonunun sürekli gölgesi problemiyle bugün Bakırköy servise tamir için bıraktım. Daha sonra onay vermem gerektiğine dair mesaj gönderildi onay için aradığımda cihazın ekranının darbe aldığını ve kullanıcı hatası olduğunda dolayı 150 lirayı onaylamam gerektiğini söylediler.

Ancak ekran ile ilgili problemden vazgeçtiğimi sadece batarya sorununu halletmeleri gerektiğini söyledim. Fakat bu şekilde olamayacağını söylediler. Çağrı merkezine konuyu anlattığımda yine aynı şekilde cevap verildi. Bataryanın bağımsız bir parça olmasından, yalnız batarya problemi halledilmesini istiyorum.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray Ç.
  26 Ocak
  23:41

  problemim genel hatlarıyla halledildi teşekkürler

 • 26 Ocak
  14:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Ocak
  00:12

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi