Samsung Servis Hizmet Kusuru!

Pınar Y. |

Samsung Galaxy S4 sorunum var Kadıköy Samsung teknik servisine ilettim arkadaşlar zaten baştan savma davranıyorlar. Ben şöyle oldu diyorum onlar sanki sürekli yaşanan bir olaymış gibi yazıyorlar şikayete bildirimine, telefonumda soyulma falan yok soyulma var yazdılar. Telefonum gece 00:07'de kilitlendi ve sabah 07:30'da uyandığında telefon saati 00.07 olarak görünüyordu.

Alarmı falan çalmamıştı doğal olarak telefonu restart ettim sorun çözüldü. Konuşmalarımda karşı tarafa ses gitmiyor restart edince düzeliyor. Kamerayı ve uygulamaları açmakta zorlanıyorum sürekli telefonum siyah ekran oluyor bunları söylememe karşılık arıza bildirimlerine yazılmadı bile.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar Y.
  14 Ocak
  17:27

  evet bilgi verdiklerini iddia ediyorlar.
  Telefonumdan ses gitmiyor diyorum ve bir sürü örneği var sorun yaşayıp değiştirilen. arayan müşteri temsilcisi götürün teknik servise sonra bizi arayın diyor. Neden diyorum arayın ki teknik servisimizle iletişime geçelim diyor. Sebebini soruyorum gerekli işlemin yapılması için diyor.
  Be müşteri memnuniyetinden yoksun insan ben götürünce yapmıyorlar da sen arayınca mı yapıyorlar.
  Nasıl bir anlayıştır bu? bu zaten müşterinize gösteremediğiniz özeni gösterir.
  Samsung bu kadar anlayışssız bir firma işte
  yapacaklarımı tahmin bile edemezsiniz ugrasmayın

 • 14 Ocak
  11:25

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.,

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Pınar Y.
  10 Ocak
  11:35

  ürün sözde yapıldıgı iddia ediliyor. ne yaptınız dedim ben uygulamalar kilitleniyor, telefonum kendi kendine donuyor, konuşurken ses gitmiyor diyorum adamların cihazda yaptıkları değişiklik sarj soketinin değiştirilmesi.
  Kel alaka yani!!!
  Nasıl samsung telefon alma gibi bir hata yaptım kendime hayret ediyorum nasıl bir servis anlayışı nasıl bir hizmettir bu. artık herkese söleyecem samsungun yaptıklarını ve çevremde alan olursa mutlaka engelleyecem. Nasıl bir mantık ya! Umarım aynı sorunları yaşamaya devam ederim ki edeceğim kesin tüketici mahkemesine başvuruda bulunarak hakkımı farklı şekilde alacağım bundan sonra aynı hatayla servise gitmeye niyetim yok burdan da bunu samsung yetkilileri (oldugunu sanmıyorum) okusun lütfen!!!!

 • 06 Ocak
  22:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi