Samsung Servis Hizmet Kusuru!

Elvan B. |

Hemen hemen herkesin sorunu aynı. Servis hizmeti maalesef sağlanamıyor. Denizli Turgut elektronik'i arayıp ulaşabilmek ne mümkün. Demek ki servis sayınız, çalışan sayınız Türkiye bazında yetersiz. Telefonlara cevap vermeyen bir servis ağı kurmuşsunuz. Ekranı kırılan telefonuma gereken ücreti de vereyim, tamir edin dedim, ona da cevap yok. Tam 40 gün oldu. Samsung S4 aldığıma o kadar pişmanım ki, keşke başka telefon alsaydım. 444 77 11 nolu servisle de 2 kez iletişime geçtim ama sonuç yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elvan B.
  19 Kasım
  14:09

  personel aradı ilgileneceklerini söylediler ama tekrar arayan olmadı. hizmet kalitesi maalesef çok düşük. ayrıca sorunla ilgili bir çözüm de sunmuyorlar sadece talepleri reddediyorlar.

 • 11 Kasım
  17:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Kasım
  00:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,