Samsung Servis Hizmet Kusuru!

Hüseyin B. |

Turkcell TİM merkezinden aldığım garantili ve faturalı galaxy Wonder telefonumdaki arıza sebebiyle göndermiş olduğum servis, 20 günlük servis sonrası içinin açıldığı ve içinde para bandı olduğu içindeki parçaların hasar gördüğünü belirten bir notla tarafıma ayrıca olmayan çizik ve hasarlarla gönderdiler.

Sipariş No: 103866155 bildirim no: 304838112. Cihazımda hiçbir tamirat olmamasına rağmen içi açılmamasına rağmen ve üstelik telefonuma hasar verdikleri halde ayrıca tamiratının 450 TL tutacağını bildirdiler. Servis raporlarıyla beraber faturalarım ve muhafaza ettiği telefonla tüketici hakem heyetine müracaat ettim. Bu uygulamasından dolayı ve ilgisiz kalan Samsung'a dava açacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin B.
  19 Kasım
  17:10

  bu şekilde bir memnuniyetsizlik olduktan sonra hiçbir şekilde samsun ismi taşıyan malı kesinlikle sizler olsanız alırmısınız ben artık almam

 • Hüseyin B.
  19 Kasım
  16:50

  24 ekimde sikayetimi bildirdim bana hala dönüş yapılmadı bu nasıl bir iş garantili olmasına rağmen satılan bir eşyanın arkasında durulmuyor durmuyorsanız bırakın bu işi neden yapıyorsunuz milletin hakkını yiyorsunuz samsung ismi olan hiç bir cihaza güvencim kalmadı neden diye sorulacak olursa ikinci cep telefonum oldu bozulan satılan mal var ama arkasında duran kimse yok malesef

 • 28 Ekim
  12:42

  2077092 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Ekim
  23:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi