Samsung Servis Haksız Ücret Talep Ediyor.

Güney İ. |

2012 ağustos ayından beri kullandığım Samsung markalı SIII telefonumu 07/04/2014 tarihinde Konya'da servisine ekranda titreme / bozulma şikayeti ile verdim. Bu zamana kadar kronik sorunu olan arka kapağındaki soyulmalar ve bir kaç arka kapak çiziği dışında hiç bir sorun yaşamamış telefonumda bugün aldığım telefon ile sıvıya maruz kaldığı ürünün sıvı değmiş halinde fotolarının çekildiği ve garanti dışı olduğu söylendi.

Teknik servis ekibinden herkes tarafınca bilinen Samsung beni de oyuna getirdi ve 480 lira civarı bir para ödemek zorunda olduğum söylendi. Bu zamana kadar sadece Samsung kullandım ancak Samsung bir sürü insanı mağdur ettiği gibi beni de mağdur etti.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  11:42

  2387664 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Nisan
  16:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi