Samsung Servis Haksız Ücret Talep Ediyor!

Vildan D. |

3 ay önce Ersatel bayiinden aldığım Samsung S3 cep telefonu arızalandı ve tamir edilmesi için tamire verdim. Servis tarafından satılan cihazın kamerasının orijinal olmadığı bilgisi verildi ve bana 145 TL fiyat çıkarıldı. Şuan cihaz tamir edilmedi çıkış işlemlerinin gerçekleştiği söylendiği halde hala elime ulaşmadı. Hem 1300 TL ödediğim cihazın para iadesini alabilmem için ne yapabilirim.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  19:12

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 19 Kasım
  17:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,