Samsung Servis Haksız Ücret Alıyor.

Çağlar D. |

Samsung marka yazıcımız arızalandı ve servisi aradık. Eskişehir servise vermemizi söylediler. Eskişehir servise elimizle götürüp teslim ettiğimiz ürünün Samsung Türkiye garantisi olmadığını ve bu sebeple ücretli bakacaklarını söylediler. Ürünün garantisi olduğunu italatçısına göndereceğimizi arıza tespiti istemediğimizi garanti dışı onarım istemediğimizi bu sebeple geri almak istediğimizi belirttik ancak 25 TL ücret almadan ürünü teslim etmediler.

Bunu da bize gelen ürünün garantisi yoksa bu ücreti almadan veremeyiz dediler. Samsung Eskişehir servisten T**** bey ile görüştük daha öncede garantisi olan kulaklıkta aynı şeyi yaptınız sizde kaldı dedik ancak sonuç yok. Bir daha Samsung asla almam.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlar D.
  14 Ağustos
  13:18

  Sonuç yok arayan soran yok.Bilginize

 • 28 Mart
  16:01

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Çağlar D.
  21 Mart
  20:34

  Hiç sanmıyorum.Eskişehir servis yetkilisi bana şikayet et diyebiliyorsa burada bakış açısı çok net belli. İnsan tamir etmediği garantisi var diye faturası ile birlikte verilen üründen nasıl ücret alırım diye düşünürmü.Sana ait değilse ürün alma madem.Önce ürünü al sonra bize ait değil ancak para vermeden teslim etmem ürünü ! Akıl alır gibi değil !

 • 21 Mart
  20:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.