Samsung Servis Gelmemesi!

Fulya Ö. |

Dün Samsung 444 77 11 numaralı çağrı merkezini arayıp çamaşır makinemin arızalandığını servis yönlendirilmesini talep ettim. 444 77 11 numaralı çağrı merkezindeki çalışan; servisin bize geri dönüş yapacağını ve randevu alacağını söyledi. 24 saattir kimsenin arayıp sorduğu yok; 2 kez daha müşteri hizmetleri numarasını aramama rağmen hala yetkili servisten dönüş yapılmadı. Ha bu arada öyle yetkili en yakın servis ile direk irtibata geçemiyorsunuz, telefon numarasını falan paylaşmıyorlar. Muhatabınız sadece 444 lu numara. Aranacak iseniz demekten başka da bir şey yaptıkları yok. Arayan soranda yok. Allah'tan buzdolabı değilmiş, bütün yiyecekler bozulmuştu yoksa. Böyle mi dünya markası olacaksınız. 10 fırın ekmek yemeniz lazım daha.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  16:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr