Samsung Servis Gelip Kurulumu Yapmadı.

Halil K. |

08.01.2015 tarihinde İnternet kanalıyla aldığımız Samsung ue-24h4070 24" (Uydu Alıcılı) TV için kurulum yapılması için servisini çağırdık. Servis eve gelerek nahoş tavırlar ve kurulumu yapmadan, hatta ürünün eksik olduğunu belirterek (ürünü herhangi parçası eksik değildir, hepsi kutusunda mevcut) kurulumu yapmadan evden ayrıldı.

Samsung markasına güvenerek alışveriş yapıyoruz fakat servisinin takındığı tavır hatta kurulum yapmaması yüzünden gözümden düştü. Televizyon hala evde öylece duruyor. Birde tekrar gelmeyecek misiniz? Diye sorduğumuzda bir daha ki gelişlerinin ücretli olduğunu belirttiler.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  17:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Ocak
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr