Samsung Servis Garantili Ürünü Onarıp Teslim Etmedi.

Sedat Ç. |

3. sefer 13.03.2014 tarihinde çalışmadığı arızası ile yolladığım notebook 11 gün geçmesine rağmen 1 şarj cihazı ve şarj yuvası temin edilemediği için teslim edilmiyor. Önceki 2 kez yollanmasında önce pil değişti dendi önceki servis açıklamaları zaten tamamen mantıksızdı. ( Firmam Motorola'nın teknik servis hizmetini yaptığı için düz vatandaşa göre teknik bilgimiz fazla)

Bilgisayarı çöpe atamayacağımız için mantıksız olmasına rağmen şarj cihazının değişimine şarj yuvasının değişimine onay verdik ama bu sarf malzemesi niteliğinde elektronik olmayan malzeme değişimi ve tedariki bu kadar da sürmez ki. Servisten ve markadan şikayetçiyim bir müşteri Samsung markasından işte bu nedenle kopar.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Garanti Kapsam Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  16:25

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Sedat Ç.
  26 Mart
  15:53

  Bu gün hem servisiniz hemde canlı msn ile yetkiliye sorunu aktardım markanız 1 notebook adaptörünü ve yuvasını tedarik edemiyor....bu markanızın ayıbıdır sayın yetkililer

 • 26 Mart
  00:03

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi