Samsung Servis Garantili Bilgisayar İçin Ücret Talep Ediyor!

Tulin Y. |

Samsung r540 laptop garanti süresi içerisinde arzalandı. Teknik servise batarya fan ve şarj sorunu bulunduğunu söyledim. Şarj hariç tamirini yapıp, teslim ettiler. Şarj aletini ilettiğim halde (temaşsızlık) sağlam diyerek değiştirmediler. 1 hafta sonra şarj tamamen çalışmaz duruma geldi. Tekrar götürdüğümde şarj soketinin kırık olduğunu ve kullanıcı hatası diyerek 120 tl istendi. Oysa ki bana, temassızlık olduğunda değiştirmeyip sağlam demişlerdi. Kullanım ile ilgili hiçbir hata olmamıştır eğer olsa zaten belirtirdim. Bu konuda Samsung teknik servisinden şikayetimi bildirir mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tulin Y.
  11 Nisan
  13:31

  Hiçbir şekide yardımcı olunmadı. Aradığım halde geri dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen arayıp bir bilgi dahi verilmemiştir.

 • Tulin Y.
  28 Şubat
  00:46

  Telefonu sadece 1 kere çaldırıp, ulaşılamadı demek Samsung'un Mutlu Müşteri ilkesi.. olsa gerek ki okuduğum kadarıyla tüm şikayetlerde aynısı olmuş

 • 27 Şubat
  11:57

  1656383 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi