Samsung Servis Farklı Arızadan Dolayı Para Talep Ediyor!

Etem U. |

Samsung Galaxy S4 telefonum var. Bir gün ekran kendiliğinden kapandı ve açılmadı bir türlü. Servise götürdüm şikayetimi söyledim telefonumu aldılar yaklaşık 10-12 günlük bir süreç sonucunda kapanma sorunu garanti kapsamında yapıldığını söylediler. Fakat daha önceden çalışan ekranımın bozulduğunu ve bunun için 550 TL parça değişim parası talep ettiler.

Ben telefonumu verdiğimde sağlamdı ekranı tuş takımı çalışıyordu. Bende yaptırmadım. Çünkü ekranı sağlam verdiğim telefonumu onlar bozup benden para talep ettiler. Şuanda telefonsuzum ve Samsung servisinden hiç ama hiç memnun kalmadım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Etem U.
  23 Ocak
  15:10

  ŞİKAYET SAHİBİ OLARAK BENİ ARADILAR TEKRAR TEKRAR ŞİKAYETİMİN DOKUNMATİK EKRANDAN OLMADIĞINI SÖYELEMEME RAĞMEN VERDİKLERİ CEVAP KALIPLAŞMIŞ ŞEKİLDE TEKNİK SERVİSİN VERDİĞİ RAPOR DOĞRUDUR BİZ ONLARINI RAPORUNU DEĞİŞTİREMEYİZ ŞEKLİNDE CEVAP ALDIM. ŞİKAYETİM HALA DEVAM ETMEKTE BOARD İLE DOKUNMATİK ARASINDAKİ HALA BAĞLANTIYI KURMAYA ÇALIŞIYORUM.

 • 21 Ocak
  17:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Ocak
  22:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.