Samsung Servis Değişim Hakkımın Yanmasına Sebep Oldu!

Celalettin A. |

Samsung Note 4 cihaz sahibiyim. Cihazım kendi kendine reset atmaya ve açılmamaya başladı. Cihazı aldığım tarihten ilk otuz gün içinde üç defa aynı hatayı yaptı. Servise götürdüm konuyu anlattım, resmen dalga geçtiler. İleri sürdüğüm arızaları video ile kanıtlamam gerektiğini söylediler. Cihazın sadece yazılımını güncelleyip ertesi sabah iade ettiler. İlk otuz gün mekanik arıza karşısındaki birebir değişim hakkım da yanmış oldu. Bütün tavsiyeleri uyguladım. Cihaz bugün yine aynı hatayı yaptı. Servis müdürünü aradım, demek ki mekanik bir sorun var cihazı açmamız lazım servise getirin dediler. Beş gün önce neden bakmadınız dedim, cevap yok.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celalettin A.
  19 Mart
  15:24

  Arkadaşlar cihaz 3. kes servise gitti süreç hala devam ediyor. Firma hala yormaya ve üzmeye devam ediyor. Hala olumlu sonuç alınabilinmiş değil. Arızayı ispatlayan video kaydım da var üstelik

 • Celalettin A.
  07 Şubat
  14:49

  Müşteri hizmetlerinde arandım, cihazı tekrar servise istediler. Bugün Tekrar servise vereceğim. Olumsuz her durum buradan paylaşılacak

 • 07 Şubat
  14:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr