04 Aralık 2013

Samsung Servis Çalışanları Makineme Zarar Verdi!

Yeni aldığım NX1000 marka fotoğraf makinesini yapmış olduğu arızadan dolay iki kere servise göndermiş olmama rağmen, hala sorun tespitinde bulunamayıp beni oyalamışlardır. Uzun süredir sorunu çözmedikleri gibi yep yeni makinenin ekranını çizik içinde teslim etmişlerdir. Cihaz satın aldığım mağazada durmakta ve çalışanlar (İzmir/EgePark Samsung Şubesi) yaşadığım mağduriyete şahittir.

Samsung gibi güvenilir firmanın çalışanlarının kalifiye olmasını beklerdim. Markaya olan saygımı ve güvenimi yitirmiş durumdayım. Kesinlikle ürünü teslim almayacağım. Para iadesi talep ediyorum. 6 aylık hamileyim ve başıma gelen bu olaylar sonucu hayatım boyunca Samsung ürün satın almayacağım.

Gizem 298 Okunma

Cevaplar

 • Gizem12 Aralık 2013

  Samsung çözüm sürecinde hiçbir şekilde sorunu çözmeye uğraşmamıştır. Aynı hikayeleri dinleyip durduk. 1600 Tl'ye aldığım fotoğraf makinasını 1 gün bile kullanamadım. Bu para benim için büyük bir paradır ama önemli değil. Hata bir kere yapılır. Samsung servis kalitesinden ötürü bir daha asla Samsung ürün satın almayacağım. Çevreme ve burdan mağduriyetimi okuyanlara da almamalarını tavsiye ederim. Cihazınız bozulursa bilinki elinizde kalır. Ama yaşatmış oldukları mağduriyeti Samsung Genel Merkez (Kore) bildireceğim ve tüketici mahkemesine de bu firmayı şikayet edeceğim.

 • Samsung Temsilcisi12 Aralık 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi04 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön