18 Eylül 2013

Samsung Servis Bluetooth Kulaklık Arızasında Yüksek Ücret İstiyor!

26.11.2011 tarihinde Vatan Computer mağazasından aldığım HM 1500 Bluetooth kulaklığımda karşı tarafın sesini duyma problemi ile karşılanşınca 24.08.2013 (20:34) tarihinde Vatan Bilgisayar Bağdat caddesi şubesine fatura ve garanti belgesi ile başvurdum.

17.09.2013 (17:03)'te mağaza personeli E**** bey beni telefon ile arayıp ürünümün Samsung'tan geldiğini ve kullanıcı hatası olduğunu yapılması için 75 TL gibi bir masrafının olduğunu dile getirdi. Ürün 49 TL tekniksyen tespiti olarak ürünün mikrofonunun kırık olduğu yazılmış. Sapa sağlam üründe bağırarak mı mikrofonu kırdım? Ses almamın mikrofonla ne alakası var?

Halil 858 Okunma

Cevaplar

 • Halil29 Eylül 2013

  Samsung yetkilisinin beni arayıp başka bir servisimize götürebilirsiniz önerisi gerçekten takdire şayandı. Bu benim nasıl aklıma gelmedi. :) Kesinlikle ama kesinlikle kullanıcı hatası olduğuna katılmıyorum çünkü gerçekten üründe hiçbirşey yok.Ürünün fotoğraflarını alır almaz buraya ekliyor olacağım. SAMSUNG Electronics firmasının müşteri memnuniyetini ilk defa duyduğunu falan düşünüyorum. Beni arayan kişiye ürünü düşürmeden nasıl mikrofonunu kırabilirim bağırarak mı diye sorduğumda karşı taraf sessiz kalıyor. Ürünü başka servise götürebilirsiniz diyor ben mi götüreceğim dediğimde Evet diyor. Pes diyorum... Müşteri memnuniyeti nedir sizce?

 • Samsung Telefon Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Halil23 Eylül 2013

  Merhaba, İncelemeleriniz ne zaman sonuçlanacaktır? İyi çalışmalar

 • Samsung Telefon Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön