Samsung Servis Bilgisayarımın Sorununu Gideremedi

Metin A. |

NP300E5C-S0ATR ürünümün aynı anda 2 Download yapılırken PC'de aşırı yavaşlık, mouse dahi zor hareket ediyor ve şarj cihazında aşırı ısınma oluşuyor. Bazen chrome tıkladığımda 10-15 saniye bekleyip anca açılmaya çalışıyor, bazende 5 saniyede, cihazın açılması bazen 1 dk'dan uzun sürüyor ve ara ara kitlenmeler oluyor.

Servise bu sebepten 2 kere verdim her seferinde recovery yapıp sorun yok deyip geri veriyorlar. En son verdiğimde 1 gün sonra mesaj atıp hazır olduğunu söylüyorlar ve aynı sorunlar devam ediyor. Başka bir marka çift çekirdek 2 Gb ramli olan notebook'da aynı işlemler hiçbir sorunsuz yapabiliyorum. Bu PC bir de i5 4 Gb ram ve harici ekran kartlı olduğu halde bu derece yavaş.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin A.
  05 Şubat
  10:36

  firma sadece burda klasik bir msj atıyor onun harici yaptığı hiç birşey yok.ne arayan var ne ciddiye alan..bir daha samsungla ilgili bir ürün kesinlikle almam ve etrafımda olanlarada aldırmam.. servisiniz yüzünden daha çok müşteri kaybetceksiniz..

 • 01 Şubat
  22:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi
  Yazdırmaya çalıştığınız ileti Bilgi Hakları Yönetimi ile korunuyor. Gönderen size iletiyi yazdırmak için gerekli hakları vermedi.