07 Eylül 2013

Samsung Servis Bilgisayarımın Arızasını Gideremedi!

04.09.2012 tarihinde aldığım Samsung dizüstü bilgisayarım aralık ayından beri mavi ekran hatası vermektedir. Garanti kapsamında olduğundan Ocak ayında servise götürdüm. Fakat aynı hata servisten döndükten sonra da devam etti. Bu sebeple ürünü Son 8 ay içinde 2 farklı Samsung servisine 6 defa götürdüm ama sonuç aynı idi.

Son olarak ürünün değiştirilmesi amacıyla Samsung'a mail attım ama bana kullanıcı hatası nedeniyle değişim olmayacağı söylendi. Son 8 ay içinde 6 defa servise gidip aynı şekilde dönen bir üründe nasıl bir kullanıcı hatası olabilir anlamıyorum. Aldığım ürünü hiçbir şekilde kullanamıyorum ve servis tamir edemediği halde suçlu ben oluyorum.

Yüksel 53 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi16 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön