Samsung Servis Bilgisayarı Aynı Şekilde Geri Veriyor.

Mustafa Kemal Ş. |

Yaklaşık 1 yıl önce Teknosa'dan aldığım Samsung Marka Notebook gün geçtikçe yavaş çalışmaya ve uygulama açık olmadığı halde fanından rahatsız edici sesler gelmeye başladı. Bunun yanında DVD sürücü ve touchpad'de çalışmıyor ama iki kez servise göndermeme rağmen göz göre göre aynı şekilde " Her şey normal " diyerek geri gönderdiler.

Etiketler :

Soğutma Sistemi Touch Pad Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  17:13

  2919289 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Aralık
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr