Samsung Servis Arızayı Gidermeden Teslim Etti!

Murat Y. |

XE700T1C Model tablet pc bozuldu. Klavyesinde sorun var. Yedek parça ile değiştireceğiz denildi. Gün verildikten sonra tekrar almaya gittim. Bilgisayara bakan teknik servis elemanının işten çıktığı söylendi ve 3 gün sonraya gün verildi. Aradan zaman geçtikten sonra telefon ile irtibata geçtim ve bilgisayarımın hazır olduğu söylendi ve aldım. Aynı sorunla ambalajlanmış şekilde bilgisayarı aldım. Tamir olmadan tekrar bana verilmiş. Test edilmedi mi diye servis telefonunu aradığımda maalesef karşımda yetkili birini bulamadım. Ayrıca telefona çıkan çağrı merkezi elemanları da yardımcı olmak yerine sanki kendileri haklıymış gibi seslerini yükseltiyorlar. Bir daha Samsung bir ürün almam.

Etiketler :

Klavye Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Y.
  08 Haziran
  10:34

  HAFTA İÇERİSİNDE 444 77 11 NOLU TELEFONDAN ARANDIM. YARDIM EDİLECEĞİ SÖYLENDİ AMA HALA CEVAP YOK. BİR DAHA SAMSUNG BİR ÜRÜN ALMAK MI ASLAAAA

 • Murat Y.
  06 Haziran
  18:22

  Hala cevap yok. Komedi devam ediyor.

 • 03 Haziran
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi