Samsung Servis Anlayışı Sıfır!

Yıldıray T. |

Kurulumun "kesin" yapılacağı söylenen gün sabahtan akşama kadar bekledim, servisi de Samsung merkezi de her aradığımda sürüncemeye bırakıldım ve neticede akşama kadar asker etmelerine rağmen gelen giden olmadığı gibi araya hafta sonu girdiği için müsait olamayacağım hafta içine kaydı... Yaşatılan rezilliklerin haddi hesabı yok, yaptığım telefon görüşmelerinin dinlenmesini istedim, Samsung'un hiç bir ürünü bir daha benim evime giremez!

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yıldıray T.
  14 Ağustos
  23:03

  Israrlı aramalarım sonucu sözkonusu günün gecesi saat 20:00 de gelip karanlıkta 23:00 e kadar uğraşıp iyi niyetli servis elemanı tarafından kuruldu çok şükür cihaz. Ancak Samsun'daki servise servis'e daha önce söylediğim gibi Allah düşürmesin, ayrıca şikayetim sonrası arayan Samsung'un çözüm anlayışı da tam evlere şenlik; onlara göre herhangi bir sorun yok, müşterinin başka işi gücü olamaz servisin kendisini lütfen aramasını bekleyecek! Saat kaç olursa olsun, mühim değil, başka işiniz gücünüz olamaz!!!

 • 11 Ağustos
  13:39

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Ağustos
  13:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Ağustos
  22:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi.