Samsung Sek 2000 Yükselme Kiti Neden Getirilmedi?

Atacan P. |

2014 yılında asılsız sözleriniz sayesinde 14 bin TL vererek 75 inç TV aldım her sene yükselme kiti gelecek diye yanılttınız bizleri, saf yerine koydunuz. Söz ağızdan çıkar. Ben bu işin peşini bırakmayacağım, mahkemeyse mahkeme, davaysa dava kimse ya da hiçbir kuruluş beni saf yerine koyamaz. O kit bana gelecek ve tek kuruş ödemeyeceğim.

Her ortamda görsel ya da yazılı basın olsun her yerde sizlerin nasıl bir firma olduğunuzu üzerine basa basa söyleyeceğim defalarca müşteri hizmetlerinizi aradım her defasında gelecek dendi hani nerede? Nefret ettirdiniz...

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Kurulum Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atacan P.
  09 Ocak
  19:24

  Ne arayan var ne de soran hikayeden klasik format cevabı oraya yapıştırmışlar siz yalancısınız siz dolandırıcısınız siz dürüst satıcı değilsiniz 2004 de gelmesi gereken kit 2016 ya girdik hala gelmedi siz bunu izah edin yüzünüz varsa tabi... .

 • 04 Ocak
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr