Samsung Sebepsiz Arızalar!

Hakan İ. |

14.11.2012 tarihinde Samsung rt59qmsw tipi buzdolabını Isparta'dan (bir adet de 9 kg çamaşır makinesi) aldım. Ne içerisinde fazla ürün dolduruldu, ne kapıları fazla açık bırakıldı. Hatta tuhaf arızasını çıkarmadan evvel 15 gün evde yoktuk kapısı dahi açılmadı. Çizik dahi olmayan bir dolap. Ama ne hikmetse derin dondurucu kısmına bir şeyler olmuş. Bütün yiyecekler bozulmuş. Tuhaf bir koku. Ve dolap otomatiğe düşmüyor. Neymiş fanı bozulmuş. Sebep=Yok. Kullanıcı sıkıntısı yok. Servis evde uğraştı gitti. 3 gün sonra aynen devam. Birçok yiyeceğim komşularda. Tabii çözüm olmadı. Dolabı alıp gittiler 2.seferde 4 gün oldu. Parça gelecekmiş. Gelse de randıman alamayacağıma inandığım bir ürün.

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  12:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr