Samsung SD Kart Boş Veya Dosya Sistemi Desteklemiyor.

Fahreddin O. |

Samsung S4'üme paramla ekran taktırdıktan sonra sattım, ardından S5 aldım. Aldığım S5'e S4 ten çıkan 16gb kartımı taktım tamı tamına 4 haftadır hiçbir problem olmadı sürekli kullanıyordum.Ardından birden "SD Kart boş veya dosya sistemi desteklenmiyor " hatası aldım, telefonumda kartımı biçimlendirdim, sonra bilgisayarda biçimlendirdim geri taktım nafile ...

Arkadaşımın S5'inden çıkan bir kart taktım olmadı, telefonuma reset attım olmadı, fabrika ayarlarına döndüm olmadı, başka kartı da okumuyor , şimdi ben bunu çöpe ayırıp evimde , yüce Samsung şirketini dava edeceğim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  16:02

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 08 Eylül
  19:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi