Samsung Sattığı Malın Arkasında Durmuyor!

Mustafa K. |

Ben Samsung Note 3 aldım. Bir gün bile kullanamadım aldığım yer değiştirmiyor. Sattığı malının arkasında duran yok. Teknik servise yönlendirdiler, 4 günde 3 kere servise gitti sonuç yok. Samsung'un büyüklüğü buysa olmaz olsun. Samsung'dan mal alırken dikkat etmek gerekiyor.

Aramadığım yer kalmadı çağrı merkezleri de ilgilenmiyor. Alana kadar çok sevdiğim bir markaydı Note 3. Teknik serviste bekliyor bakalım, o ona atıyor öbürü başkasına. Bu işin sonuçlanmasını istiyorum. Değişecekse değişsin yoksa ürünün ücretinin iadesi istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  17:59

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Ekim
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi