Samsung Sattığı 4K Curved TV'nin Arkasında Durmuyor Işık Sızması Var!

Kemal Hilmi İ. |

Bimeks'ten aldığım 5 yıl garantili olan 120 ekran 4K curved TV de ışık sızması var. Başlarda bu TV'lerde belki normaldir diye düşündüm ancak bir mağazayı gezerken öyle olmadığını fark ettim. Aldığım curved TV de sol köşe tarafında çok fazla ve diğer köşelerde de olmak üzere çok bariz ışık sızması var. Bunun üzerine servisi çağırdım servis baktı ve gelen teknik elemanlar beni doğruladı. Alıp götürdüler bir hafta sonra hiçbir işlem yapmadan aynı televizyonu getirdiler. İtiraz ettiğimde abi haklısın ışık sızması var ama Samsung'a merkeze iki kez durumu bildirdik. Bize söyledikleri "arka alan ışığını kısıp izlesinler" oldu. Ve bunun fotokopisini aldım tutanakta elimde. Böyle büyük bir markadan beklemezdim. 3500 TL verdiğim 4K curved TV çok kötü. Bir daha Samsung mağazasının önünden dahi geçmem. Sadece para almaya bakıyorlar.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yazılım - Program

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr