03 Ekim 2013

Samsung Satış Sonrası Teknik Destekte Sınıfta Kaldı!

Ekranını kırdığım Samsung Galaxy S4 cep telefonunu Samsung'un yetkili servisine gönderdiğimde, dokunmatiği bile sorunsuz çalışan telefonun ekranını değiştirirken, bozmayı başarmışlar. Benden 400 TL tahsil ettiler ve telefonu teslim aldığımda açılmadı bile. Firmayı aradığımda test yapıp gönderdiklerini ve yasal hakkımı kullanabileceğim gibi, sanki Samsung' u tercih eden bir tüketici değilde, suçluymuşum gibi muamele gördüm.

Samsung'un müşteri hizmetlerini aradım ve görüştüğüm iki kişide servisle halletmem gerektiğini , beni servisten tekrar arayacaklarını, derdimi onlara anlatmam gerektiğini söyledi. Ne arayan var, ne soran. Telefonu kırmamak için kendimi zor tuttum. Dava etmeyi düşünüyorum şu an.

Bahadır 101 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Ekim 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Bahadır07 Ekim 2013

    Adamlar geri dönmedi bile. Robotik cevaplar verip biz size dönecez dendi. Bir daha değil samsung almak isteyenleride şiddetle uyaracam. Ve bu gün tüketici mahkemesini aradım. Gerekli adımları öğrendim. Dava açacam.

  • Samsung Telefon Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön