Samsung Satış Sonrası Servis Desteği Alamıyoruz.

Sevil İ. |

Teşhirde kullanılan bir ürünü stokta başka ürün olmadığı için istemeye istemeye aldık ve iş yerimizde kurulumunu yapıp kullanmak istediğimizde 3 boyutlu görüntü kalitesinin 5 yıl önce aldığımız bir TV'den bile kötü olduğunu gördük.

Kumandası da arızalı çıktı, servis çağırdık, gelen bu bu kadar gösteriyor sanırım biz bilemeyiz, İstanbul'dan Teknik Mühendis çağıralım o baksın vs deyip deyip gittiler, kumandamızı da aldılar, maalesef ne kumandadan ne de yetkin İstanbul' da ki mühendisten haber çıkmadı.

Bizim ürün iade sürecimizi de atlattılar. Acil ilgili ve yetkililerin ilgilenmesini istiyoruz.

Etiketler :

Panel - Görüntü Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevil İ.
  28 Mayıs
  12:38

  Şikayetime istinaden belki 5 kez 444 77 11 i aradım ve hala bir sonuç alamadım, ne servis geldi ne arızalı diye alınıp bir daha getirilmeyen kumanda. Böyle güzel bir markaya bu servis hizmeti çok yazık, yazık onca kişinin emeği. Bu hizmet sürecinde ihmali olan personel hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.

 • 22 Mayıs
  09:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr