Samsung Satış Sonrası İlgisizlik ve Teknik Servisi.

Gizem A. |

11.07.2016 tarihinde Samsung teknik servisini aradım 444 11 77 nolu telefonu. Çamaşır makinemde sorun olduğu ve servis talep ettiğimi söyledim. Servis ekibinin bana döneceğini ve randevu verip yardımcı olacaklarını söylediler. İlk görüştüğüm müşteri temsilcisi 48 saat içerisinde dönüş olur dediler. Dönen olmadı. Çarşamba günü görüştüğüm müşteri temsilcisi arkadaşlar yanlış bilgi vermiş dediler. 48 saat içerisinde dönüş zorunluluğu yok dediler. 15.07.2016'da konuştuğum müşteri temsilcisi 3 gün içinde dönüş olması lazım dedi. 5 gündür bekliyorum. Daha teknik servis dönmedi bile. Dönecek randevu verecek gelecek yardımcı olacak falan falan falan.Yani sözün özü kötü bir teknik servis sistemleri var. Fiyatları diğer markalara göre hesaplı diye düşünüp almıştım Samsung'u, ama şu an çok pişmanım. Kurulumu yapılalı bir yıl anca olmuştur. Ve hemen arıza verdi.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr