Samsung Satış Sonrası Hizmet Konusunda Sınıfta Kaldı!

Fatih D. |

Garanti süresi devam eden Samsung rt60kzrsl model buzdolabım arızalandı. gelen servis yetkilisi arkadaşlar rezistans arızalanmış değişecek dediler. ''2 hafta'' oldu ne arayan var ne soran!bir rezistansı temin edemediler!yetkili servisi arıyorum parça bize ulaşmadı merkeze sorun diyorlar merkezi arıyorum çağrı merkezindeki arkadaş parçanın temin edildiği ile ilgili bilgi bize ulaşmadı diyor.(bu ne demekse?)

Yahu ilk defa bizim mi rezistansımız bozuldu? 2 haftadır buzdolabı yok yiyecek bulunduramıyorum evimde şimdiye kadar dışarıdan yediğim yemek paralarına bir rezistans alıp mahalledeki dolapçıya taktırmıştım. böyle servis anlayışı olamaz! Samsung buzdolabı tercih ettiğim için çok pişmanım!

Etiketler :

Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih D.
  02 Nisan
  10:54

  Evet aradılar ancak tek yapabildikleri süreci hızlandıracağız umudu oldu.Ve ben 18. gün hala rezistans bekliyorum buzdolabım tamir olmadı.

 • 31 Mart
  11:11

  1714004 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi