Samsung Satış Sonrası Fiyasko.

Serdar Ahmet T. |

Altı ay önce S4 mini cep telefonu aldım. Olabilir her üründe hata çıkabilir önemli olan müşteriyi mağdur etmemektir. Telefon altı kere servise gitti sonunda bozuk olduğuna inandılar çok şükür şimdi de bir aydır ücret iadesi alamıyorum ve bana tarih bile vermiyorlar kısacası satış sonrası hizmet fiyasko ötesi artık AVM'lerde Samsung standının önünden bile geçmeyeceğim.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Ahmet T.
  19 Mart
  12:14

  Merhaba
  şikayetimi yazdıktan sonra geri dönüş aldım kısa sürede ilgileneceklerini söylediler o günden sonra arayan soran yok ben aradığımda da hala tarih veremediklerini söylediler kısacası beklemekten başka yapacak bir şey yok diyorlar yani satış sonrası şikayetimde hala bir sonuç yok

 • 10 Mart
  14:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Mart
  11:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr