Samsung Satış Sonrası Destek Verilmemesi

Yusuf K. |

30-11-2015 tarihinde Samsung marka 24000 inverter duvar tipi klima aldım. Bir aylık kullanımdan sonra yeterli sıcaklık sağlayamamasından dolayı Samsung merkeze şikayette bulundum. Beni İzmir'de CTB isimli bir yetkili servise yönlendirdiklerini söylediler. Fakat serviste telefona bakan bayan temsilci laubali sıra olduğunu sıranız gelince size de servis verilecektir dedi. Ancak iki gündür ne arayan var ne de soran. Aradığımda sırada olduğumu söylemektedirler. Samsung firması satışta çok iddialı olup destekte kötü durumdadır.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf K.
  12 Aralık
  12:43

  Bahsettiğiniz çağrı merkeziniz ile zaten irtibat kurdum. İrtibat kurmasam bu platforma niye yazı yazayım? Ben mağduriyetime çözüm isterken siz bana çağrı merkez numarası veriyorsunuz. 4175436949 takip No.lu arıza bildiriminin sonucu ne olacak. Sonuç istiyorum kısacası.

 • 11 Aralık
  16:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr