Samsung Şarjdayken Alev Alan Telefonumu Tamir Etmiyor!

Aslı S. |

Samsung S3 Mini cep telefonumun şarj aleti bozulduğu için Samsung yetkili bayiisinden orijinal şarj aleti satın aldım. Bir hafta sonra telefonum şarjdayken alev aldı. Allah'tan o sırada görüp müdahale edebildim. Genelde geceleri şarja taktığımdan, uyurken telefon alev alsa yangın çıkabilirdi!

Halen garanti kapsamında olduğu için telefon ve şarj aletini yetkili servise götürdüm. Fakat servise kabul etmeyip üstüne üstlük 450 tl masraf çıkardılar. Gerekçe olarak ise şarj aletinin telefonla uyumlu olmadığını gösterdiler. Oysa satın aldığım Samsung yetkili bayii uyumlu olduğunu taahhüt ediyor. Şu anda ne yetkili bayii ne de servis sorumluluk kabul etmiyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı S.
  12 Temmuz
  00:15

  Şikayetini ardından geri dönüş yapıldı. Müşteri hizmetlerinin yönlendirmesi ile telefonu tekrar servise götürdüm. Servis tam bir fiyasko. Tamir etmemek için tutanağa kullanılan şarj aletinin orjinal olmadığı şeklinde yanlış bir bilgi yazdılar uyarmama ve karşı çıkmama rağmen o şekilde yazmak zorunda oldukları konusunda benimle tartıştılar. Ve yanlış bilgiyi değiştirmediler! ücret bilgisi verileceğini söyleyerek geçiştirdiler. Ben gercekten ubir aydır uğraşmaktan bıktım. Artık tüketici hakları mahkemesine devrediyorum.

 • 09 Temmuz
  16:32

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Temmuz
  00:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi