Samsung Şarj Olmayan Cihazın Ekranını Değiştiriyor.

Mustafa Ü. |

Eşimin Samsung Ace cep telefonu şarjı çabuk bitiyordu, şarj almıyordu. Garantisi var diye servise götürdüm. Servisten bana bunun ekranı çatlak ilk önce ücretli olarak bunu yapalım daha sonra diğer şikayetinizi garanti kapsamında yaptırırsınız diye bir yanı geldi. Ben telefonun ekranını değil şarj sorununu yaptırmak istiyorum. Telefondaki çatlaklık sadece camında, ekranda bir sorun yok. Çatlak olan kısım görüntüyü etkilemiyor. Samsung servisinin bu yaptığı tamamen haksızlık. Ekranı ücretli yaptırmaya zorluyorlar, sonra garanti diyorlar. Böyle mantıksız bir yaklaşım olamaz.

Etiketler :

Batarya Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  12:48

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Mart
  00:24

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi