Samsung Şarj Olmak Bilmiyor!

Bilge T. |

Yaklaşık 5 ay önce İzmir carrefourdan aldığım s3 cep telefonum çok az sarj dayanıyordu daha sonraları sabaha kadar yaklaşık 12 saat şarja takılı olmasına rağmen dolmuyordu ne telefon görüşmesi ne de başka bir şey yapamıyordum aldığım yer başka bozuk telefonun şarj cihazını verdi o da sadece bilgisayardan şarj ediyor .

Çok pahalıya aldığım telefon beni memnun bırakmadı aldığım yerde ilgilenmiyor artık bu ilk Samsungdan aldığım üründü ve sonuncu olacak giderim bast bir mal alırım en azından derim ucuz ve basit , Samsung ise pahalı ve basit.

Etiketler :

Batarya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilge T.
  14 Nisan
  01:35

  AYLAR SONRASI NİHAYET MAĞAZADAN ŞARJ CİHAZI VERİLDİ ANCAK BURAYA YAZMAK HİÇ İŞE YARAMADI SİZİ ARADIM ARKADAŞLAR SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPACAKLAR DENDİ ARAYAN OLMADI ;(

 • Bilge T.
  02 Mart
  02:17

  Bugün aradınız ama ben çalışıyordum yanımda da telefon taşımak yasak ben sizi ararım bu numaradan eğer yine aramazsanız ilginiz için teşekkürler

 • 01 Mart
  10:46

  1661241 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi