05 Nisan 2013

Samsung Şarj Aletine Sıvı Teması Teşhisi!

13.09.2012 tarihinde Hepsiburada.com dan almış olduğum Türkiye distribütör garantili Samsung Galaxy S2 telefonumun arızalanan şarj cihazının tamiri veya değişimi için başvurduğum Samsung Bursa yetkili servisi Ebru Elektronik, şarj cihazında sıvı teması olduğu gerekçesi ile benden ücret talep etmiştir.

Merak ediyorum; Fabrikasyon olarak preslenmiş, her tarafı kapalı olan bir cihazda sıvı teması olduğunu nasıl test ve tespit etti.Pes artık diyorum. Tüketiciyi mağdur etmek adına icat edilmiş olan ve yasal boşlukları çok iyi değerlendiren bu servis anlayışını kınıyorum.

Süleyman 74 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 24 Nisan 2013

    Evet kullanıcı olarak benimle iletişim kurulmuştur fakat sırf bu ekranda kullanıcıyla iletişime geçildiğini ifade etmek için iletişim kurulmuştur. Özetle benimle iletişime geçilmiş olması sorunumla ilgilenildiği anlamına gelmemelidir. Buradan; öncelikle Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yaparak akabinde detüm yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı ifade etmek isterim.

  • Samsung Mobile Temsilcisi10 Nisan 2013

    1725833 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön