Samsung Şarj Aletine Sıvı Teması Teşhisi!

Süleyman S. |

13.09.2012 tarihinde Hepsiburada.com dan almış olduğum Türkiye distribütör garantili Samsung Galaxy S2 telefonumun arızalanan şarj cihazının tamiri veya değişimi için başvurduğum Samsung Bursa yetkili servisi Ebru Elektronik, şarj cihazında sıvı teması olduğu gerekçesi ile benden ücret talep etmiştir.

Merak ediyorum; Fabrikasyon olarak preslenmiş, her tarafı kapalı olan bir cihazda sıvı teması olduğunu nasıl test ve tespit etti.Pes artık diyorum. Tüketiciyi mağdur etmek adına icat edilmiş olan ve yasal boşlukları çok iyi değerlendiren bu servis anlayışını kınıyorum.

Etiketler :

Adaptör Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman S.
  24 Nisan
  18:35

  Evet kullanıcı olarak benimle iletişim kurulmuştur fakat sırf bu ekranda kullanıcıyla iletişime geçildiğini ifade etmek için iletişim kurulmuştur.
  Özetle benimle iletişime geçilmiş olması sorunumla ilgilenildiği anlamına gelmemelidir.
  Buradan; öncelikle Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yaparak akabinde detüm yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı ifade etmek isterim.

 • 10 Nisan
  13:08

  1725833 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi