Samsung Şarj Aleti Çalışmıyor!

Betül Ş. |

7 ay önce Turkcell'den almış olduğum Samsung Galaxy Note 3 cep telefonumun şarj kablosu saatlerce şarjda takılı olmasına rağmen şarj etmemektedir. Dün Bursa'da bulunan Samsung yetkili servisi götürdüğüm şarj aletimin servisi alınması için telefonunda birlikte bırakmam gerektiği iletildi. Böyle bir şey nasıl olabilir? Servis süresi 3 iş günü olduğu söylendi ve bu 3 gün telefonsuz kalınacak, sorunun giderilip giderilmeyeceği kesin değil, telefona güncellemeye yapılacakmış tüm bilgiler sıfırlanacak bu ayrı bir dert, bir şarj cihazı yüzünden Samsung firmasının yaşattığı sıkıntılara bakın. Cihazı alırken dünya ücret ödeyelim servis hizmetine gelince saçmalıklarla dolu bir hizmet.

Etiketler :

Adaptör

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  18:24

  2752588 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Ekim
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi