Samsung Sağlam Tişörtüm Kalmadı.

Hamit G. |

11/08/2011 tarihinde almış olduğum wf-8500nmw Çamaşır makinamın (80 tl+kdv karşılığında) 5 yıl Media Markt garantisi devam etmektedir. Makinamı aldığımdan yaklaşık 1 yıl sonra penye kıyafetlerimi delmeye başladı. Servisinizin biri kaliteli tişört almamı tavsiye etti, diğer servisiniz Oryal elektronik körük lastiğini değiştirdi (18/10/2014 tarihinde) fakat makina çamaşırlarımı yırtmaya devam ediyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  12:36

  2794066 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Kasım
  13:18

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr