Samsung Sağlam Telefonu Çatlak Olarak Verdi!

Harun A. |

4 kez parça değişimi 1 yıl dolmadan gerçekleşti. Ancak Bakırköy MTA Servisi işleme almayınca iade kabul olmadı . 5. kez kayıt bırakmaya Avcılar Samsung servise götürdüm. Bu kezde 5. kez parça değişimi olsaydı ürün alınacaktı dendi. Üstelik sağlam verdiğim telefon servisten iade edilirken kenarında çatlak olduğu söylendi.

Ben oraya verirken çatlak yoktu bir fotoğraf çekmişler , güya verirken çatlakmış . O halde verirken neden görülmedi. Satarken nazikler iade söz konusu olduğunda servislerle birlikte dalga geçiyor. Müşteri hizmetleri dalga geçiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun A.
  17 Kasım
  21:40

  Arkadaşlar inanmayın kimse iletişime geçmiyor kimse ilgilenmiyor. Ayrıca Samsung'un her telefonu 2 yıl sonra donmaya başlıyor garanti süresi dolunca bilginiz olsun

 • 16 Temmuz
  22:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi