Samsung S5'in Donma Sorunu ve Müşteri Hizmetlerinin Yetersizliği.

Dilara İ. |

2 aydır donma problemi yüzünden 2 kez servise giden, defalarca şikayet yazdığım defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüğüm telefonumla ilgili hala bir sonuç alamadım. Teli 12/04/2014 tarihinde satın aldım almaz olaydım. Nasıl bir müşteri hizmetleri varsa bir ses kaydı dinlemeyi başaramadılar, yada dinlediler ve haklılığımı gördüler iade sözlerini tutmamak için nasıl bir yol buluruz diye düşünüyorlar.

Ben hala bekliyorum, konuyu araştıracak zekaya sahip bir yetkilinin bana dönüş yapmasını bekliyorum. Yarın en geç öbür gün standart olarak bir müşteri temsilcisi arayacak ve yine konu nedir şikayet yazmışsınız diyecek. Belki 15. kez. Artık gerçekten hoşgörü sınırlarımı aşmak üzereyim.

Etiketler :

İşletim Sistemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  23:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi