Samsung S5'in Çözülmeyen Sorunları.

Zeynep Ilgım B. |

23 ve 28 mayıs tarihlerinde iki kez şikayet yazdım Samsung arıyor ama sonuç olumsuz. 1.5 ay önce aldığım Galaxy S5 telefonum kutudan bozuk çıkmıştı. 3 kere servise gitti hata bulunamadı diyerek geri geldi. Son gidişinde teknik servis elemanı telefonunuzda arıza var ama Samsung arızaya ve değişeme onay vermiyor dendi.

Dünyanın parasını ödediğim cihaz elimde kaldı ne yapacağım bozuk cihazı mı kullanacağım Samsung'a sormak isterim. Avrupa ve Amerika' da ki müşterilerinize de böyle mi davranıyorsunuz? Burası Türkiye diye mi bizleri mağdur ediyorsunuz ? Hiç bir çözüm yolunuz yok, hep mağduriyet. Cihazımın değişimini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  11:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Haziran
  20:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi